Lider w branży

Clima-Comfort

Firma została założona w roku 1995 w Szczecinie przez mgr inż. Wiesława Perlickiego. Poprzez dynamiczny rozwój stała się liderem w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

Obsługujemy klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie jakość wykonanych usług. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz wiedzę i doświadczenie do zrealizowania każdej inwestycji.

Co zyskujesz wybierając naszą firmę?

  • Kompleksowo wykonujemy wszelkie prace związane z instalacjami. Od ogrzewania, poprzez wentylację, nawilżanie lub osuszanie do chłodzenia.
  • Zlecając wykonawstwo naszej firmie masz pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz będzie sprawne przez wiele lat.
  • Po co zlecać prace kilku firmom? Ponosimy całą odpowiedzialność za wszystkie wykonane roboty.
  • Kierujemy się dewizą, że zadowolony klient poleci nas innym. Jest to dla nas najlepsza forma reklamy. Świadczą o tym liczne referencje jakie otrzymujemy od usatysfakcjonowanych klientów.
  • W ciągu wielu lat wykonaliśmy setki instalacji, które działają do dzisiaj. Większość wykonanych przez nas prac opisaliśmy w zakładce realizacje.
  • Na każdą instalację udzielamy dwuletniej gwarancji i wykonujemy przeglądy techniczne aby zapewnić bezawaryjną pracę urządzeń.
  • Chcemy dbać o ekologię dlatego nasi monterzy zawsze świadomie wykonują swoją pracę mając na względzie ochronę środowiska.
  • Nasza specjalność to wentylacja, klimatyzacja, rekuperacja i pompy ciepła.
5

Wiedza

Obsługujemy klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie jakość wykonanych usług. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz wiedzę i doświadczenie do zrealizowania każdej inwestycji.

5

Doświadczenie

Kompleksowo wykonujemy wszelkie prace związane z instalacjami. Od ogrzewania, poprzez wentylację, nawilżanie lub osuszanie do chłodzenia.

5

Profesjonalizm

Zlecając wykonawstwo naszej firmie masz pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz będzie sprawne przez wiele lat.

Clima-Comfort

Królowej Korony Polskiej 24 p.106
70-486 Szczecin

firma@clima-comfort.com.pl
+48 91 422 70 32
+48 697 677 767