Montaż rekuperacji – Szczecin

Rekuperacja to energooszczędna wentylacja budynków, która pozwala osiągnąć znaczne oszczędności na ogrzewaniu, obniżyć parametry zużycia energii, a także utrzymać wysoką jakość powietrza. Rekuperator służy przede wszystkim do odzyskiwania ciepła z usuwanego powietrza. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala zminimalizować koszty ogrzewania – sprawność odzysku ciepła w nowoczesnych centralach wentylacyjnych wynosi ok. 70-85%. Rekuperacja pozwala utrzymać w pomieszczeniach niskie stężenie dwutlenku węgla, przyczyniając się do poprawy samopoczucia użytkowników budynku. Filtruje powietrze, dzięki czemu wewnątrz budynku jest ono czystsze, niż na zewnątrz.

Optymalne efekty osiągniemy jedynie wtedy, gdy spełnione zostaną łącznie trzy warunki:

  • precyzyjnie wykonany projekt systemu wentylacyjnego,
  • rzetelny i profesjonalny montaż systemu rekuperacji,
  • wysokiej klasy rekuperator.

Zarówno na etapie projektowania, montażu jak i doboru odpowiedniego urządzenia niezbędna jest wiedza ekspercka, doświadczenie i umiejętności. Wybierając nasze usługi zyskujesz pewność, że projekt na każdym etapie zostanie wykonany profesjonalnie, rzetelnie, dokładnie, z zachowaniem najwyższych standardów i zastosowaniem najnowszych zdobyczy technologii.

Montaż rekuperacji – Clima-Comfort z siedzibą w Szczecinie

Od 23. lat działamy w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, nieustannie powiększając naszą wiedzę i zyskując coraz szersze grono zadowolonych klientów. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie, montaż i serwis systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także montaż, serwis i naprawa rekuperacji. Działamy na terenie Szczecina i okolic, obsługując klientów indywidualnych oraz firmy. Posiadamy doświadczenie w realizacji zarówno niedużych projektów, jak i wielkich inwestycji – nasze systemy obsługują domy jednorodzinne, biura, sklepy, hale produkcyjne i technologiczne, budynki użyteczności publicznej, hotele, lokale gastronomiczne i wiele innych obiektów. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnie dopasowanej oferty oraz darmowej wyceny.