Montaż klimatyzacji – Szczecin

Jeśli decydujesz się na montaż klimatyzacji w swoim domu, biurze czy sklepie, ważny jest wybór rzetelnego, profesjonalnego i doświadczonego dostawcy. Wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że powierzone zadanie wykonane zostanie na najwyższym poziomie. Dostarczamy, montujemy i serwisujemy klimatyzacje już od 23. lat – doświadczenie to wyróżnia nas spośród firm działających na terenie Szczecina. Zachęcamy do zapoznania się z licznymi referencjami oraz przyjrzenia się naszym realizacjom.

Mamy na koncie zarówno małe jak i wielkie realizacje, wykonywane na zlecenie zarówno klientów indywidualnych, jak i małych oraz dużych firm. Posiadamy doświadczenie w montażu klimatyzatorów w następujących obiektach : apteki ,biura ,restauracje , kuchnie , kawiarnie , bary ,hotele , gabinety lekarskie , gabinety stomatologiczne , przychodnie , szpitale , hale przemysłowe , sklepy , hurtownie , szkoły , przedszkola ,gabinety kosmetyczne i fryzjerskie , serwerownie ,stacje benzynowe , banki ,domy jednorodzinne i mieszkania. Wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że montaż klimatyzacji zostanie wykonany profesjonalnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego

Nasza firma zajmuje się montażem urządzeń klimatyzacyjnych, ale również ich dystrybucją, serwisowaniem, diagnostyką i naprawą instalacji. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru najodpowiedniejszego urządzenia. W naszym asortymencie znajdują się klimatyzatory firm takich jak Samsung, LG, Mitsubishi, Daikin, Panasonic, Gree, MDV. Oferujemy zarówno proste urządzenia, zaopatrzone w podstawowe funkcje, jak i najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Usługi wykonujemy w samym Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego.